بخش تخصصی کاشت ایمپلنت

سلامت دهان و دندان و شکل ظاهری آنها یکی از مهمترین فاکتورها در زیبایی محسوب می‌شوند. یکی از مشکلاتی که میلیونها نفر در دنیا با آن مواجه هستند از دست دادن یک یا چند دندان است و از جمله عواملی که منجر به این مشکل می‌شوند می‌توان به پوسیدگی دندان، بیماریهای لثه، و یا آسیب و ضربه اشاره نمود. بریج و دنچر تنها راه‌حلهایی بودند که سالها برای رفع این مشکل بکار می‌رفتند اما امروزه ایمپلنتهای دندانی ابزاری هستند که بیشتر از سایر روشها مورد استفاده قرار می‌گیرند. ایمپلنتهای دندانی جایگزین ریشۀ دندان می‌باشند. ایمپلنتها پایه‌ای برای دندان جایگزین ثابت یا متحرک هستند که برای هماهنگی با دندانهای طبیعی ساخته می‌شوند.

مقالات تخصصی کاشت ایمپلنت

کاشت ایمپلنت های دندانی برای احیاء راحتی بیمارانی که تعدادی یا همه دندان های خود را از دست داده اند، در دراز مدت موفقیت آمیز است در دوره پیش از جراحی، عوامل متعددی باید ارزیابی شوند.

نرم افزار کامپیوتری مشخص می کنند بهترین مکان برای کاشت ایمپلنت کدام است و چگونه می توان خطرات و پیچیدگی کاشت ایمپلنت در یک محل نامناسب را کاهش داد

بوی بد دهان در افرادی که ایمپلنت دندانی دارند، نتیجه عفونت است. اما علائم بروز عفونت می تواند نامحسوس باشد. این علائم آنقدر نامحسوسند که تنها مزه بد داخل دهان، خونریزی و تورم لثه ها بوجود بیاورند.

ایمپلنت روشی با دوام برای جایگزینی دندان ها است و بهترین نتایج را از نظر زیبایی ظاهری ارائه می دهن ولی اگر در پی راهکاری فوری باشید و بخواهید از انجام جراحی بپرهیزید و کمتر هزینه کنید بریج دندان راهکار مناسبی است

نمونه های درمانی کاشت ایمپلنت

Sort By: Direction:
TOP